Bilindiği üzere derneğimizin en önemli gelir kaynağı üyelik aidatlarımızdır. Üyelik aidatımız yıllık 120._TL gibi bir rakama tekabül etmektedir. Dernek olarak faaliyetlerimizi daha etkili şekilde yürütebilmemiz için üyelerimizin aidatlarını düzenli olarak ödemeleri büyük önem taşımaktadır.
Gerek zaman bulunamaması gerekse yeterli iletişimin sağlanamaması nedeniyle siz değerli üyelerimizin aidatlarını zamanında ödeyemediğiniz olmuştur. Gerek ev ve iş yoğunluğu nedeniyle, gerekse uzaklık nedeniyle derneğimize gelemeyenler dikkate alınmış sizlere aşağıda vermiş olduğumuz banka hesabına aidatlarınızı yatırmanız için kolaylık sağlanmıştır.
Derneğimizin varlığını, faaliyetlerini daha etkili ve güçlü olarak devam ettirebilmesi için göstereceğiniz manevi katkınız yanında madden de desteğinizin artarak devam edeceğini ümit ediyoruz.
Bu nedenle aidat borcunu ödemeyen üyelerimizden gerekli gayretin gösterilerek borcunu ödemelerini, bu yönde gösterecek ve göstermiş olduğu hassasiyetine şimdiden çok teşekkür ediyoruz.
Yönetim Kurulu
TRABZON BEŞİKDÜZÜ TÜRKELLİ BELDESİ KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
Değerli Dostlar;TÜRKELLİ DERNEK adına açtığımız bu gruba gösterdiğiniz yoğun ilgiye yürekten teşekkür ediyoruz.Paylaşımlarınızın artarak devam etmesini bekliyoruz.Küfür,hakaret, rencide edici ve yoğun siyasi kavgalar dışında bütün paylaşımlarınız müdahale edilmeden yayınlanacak ve silinmeyecektir.Belde insanımızın birlik beraberlik ve dayanışması adına kurulan derneğimizin paylaşım sitesi olan gruba katkılarınızın yanında ,derneğimizede gerekli katkılarınızı bekliyoruz.Biz kağıt üzerindeki yöneticilere sizde aktif yönetici olarak katılın ve tarihimize yakışır şekilde TEK YÜREK TEK NEFES olalım.Beldemizin en büyük ikinci tüzel kişiliği olan TÜYAD a desteklerinizi bekliyor.SAYGILARIMIZI,SEVGİLERİMİZİ sunuyoruz.TÜYAD YÖNETİM KURULU
Bildiğiniz üzere 17 nisan 2011 tarihinde yapılan olağan genel kurulda yeni kurulan yönetim kurulumuzla hizmetinizdeyiz.1994 yılından bu yana artılarıyla eksileriyle yürüyegelen derneğimizin devamını sağlamak TÜRKELLi ye ve TÜRKELLİ halkına hizmet için kurulan tüzel kişiliğimize sonuna kadar sahip çıkmak en büyük görevimiz.
Sevgili Hemşehrimiz Eyüp Ali Hekimoğlu bizlere ve siz degerli hemşehrilerimize bir takım önerilerde bulunmuştur. Duyarlı davranışlarından dolayı kendisine teşekkür ediyor siz izleyenlerimizle paylaşıyoruz.
Dernegimize üye olmak isteyen hemşehrilerimiz için tüyad giriş bildirgesi hazırlanmıştır.
Bildirgeye, "DOSYALAR" linkinde bulunan "DERNEKLE İLGİLİ" linke klikleyerek "tüyad üye giriş bildirgesi" ni temin edebilir, üyelik işlemlerinize başlatabilirsiniz.
Beldemizin horon ekibi hareketli delikanlısı askerlik görevini yapmak üzere, Kayseri birinci komando tugayına gitmiştir kendisine şimdiden hayırlı teskereller diliyoruz.
Belediyemizde uzun zaman görev yapan beldemizin sevilen kişilerinden Süleyman Özdemir, KTÜ Vakfıkebir Yüksekokulunda göreve başlamıştır. Yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Hafta sonunda beldemiz sakinlerinden
Hasan Yenigün'ün oğlu Köksal'ın
Mehmet YENİGÜN ün kızı GÜLİZAR ve
Rahmetli Yüksel ÇAKMAK ın kızı HANİFE'nin düğünleri olmuştur.
Tüm çiftlerimize mutluluklar diliyoruz.